Херсон оцінка авто після дтп транспортних засобів незалежна експертиза незалежний експерт независимый эксперт независимая экспертиза авто после дтпМиколаїв оцінка авто після дтп транспортних засобів незалежна експертиза незалежний експерт независимый эксперт

 Услуги / Добавлено 2 года назад Avtoexpert.in.ua ЕКСПЕРТИЗИ / 113 просмотров / Популярное

1,450.00 UAH

Служба автотехнічної експертизи з ДТП у Вінниці наш сайт:

kherson.avtoexpert.in.ua

— Оцінка ринкової вартості авто на момент ДТП – від 1280 грн
— Оцінка вартості відновлювального ремонту – від 1730 грн
— порахувати ВАРТІСТЬ придатних залишків — від 850 грн
— Експертиза збитків після ДТП – від 1840 грн
— Оцінка збитків для КАСКО — від 2170 грн
— Оцінка шкоди для ОСАЦВ (Автоцивілка) – від 1950 грн
— Експертиза для Подання позовної заяви до суду, на винуватця ДТП – 2650 грн

У нас найкращі ціни, тому що:
Ціни-формуються за регламентом Союзу Експертів (без додаткової комерційної націнки) Виходять із неоподатковуваного мінімуму у відношенні до мінімальної заробітної плати.

Автотоварознавча експертиза:

Це експертиза після ДТП, яка вирішує питання, пов’язані з визначенням розміру завданих збитків у зв’язку із пошкодженням автомобіля. Такий вид експертиз необхідний для вирішення спорів, пов’язаних із відшкодуванням збитків, зі страховими компаніями та МТСБУ, а також для вирішення спорів між водіями, які є учасниками ДТП.

Оцінка збитків авто при ДТП

Оцінка автомобіля при дорожньо-транспортній пригоді (ДТП) необхідна для того, щоб визначити суму завданих збитків авто внаслідок ДТП Цей процес проводять не тільки для оцінки матеріальних збитків, але й для перевірки розміру компенсації, необхідної потерпілою стороною та його оскарження у страховій компанії або суді.

У більшості випадків оцінку збитків при ДТП проводить страхова компанія. Однак не завжди ця оцінка буває коректною. Тому для встановлення реальної вартості завданих збитків Вашому авто можна звернутися за незалежною оцінкою до професійних експертів. Висновок альтернативної експертизи може суттєво відрізнятись, і страхова компанія зобов’язана прийняти її результати та надати встановлену компенсацію. В іншому випадку Звіт про незалежну оцінку збитків завданих транспортним засобом, виданий оцінювальною компанією, є підтвердженням розміру компенсації при судовому розгляді справи.

Незалежна оцінка також потрібна, якщо ситуація не є страховим випадком, зазначеним у страховому договорі. При цьому відшкодовувати шкоду має винна особа (фізична чи юридична).

Для оцінки збитків при ДТП необхідно надати такі документи:

Свідоцтво реєстрації транспортного засобу.

Паспорт та ІПН власника (у разі смерті власника необхідні: свідоцтво про смерть, документ, що підтверджує зв’язок між померлим спадкоємцем (свідоцтво про народження, свідоцтво про шлюб, рішення суду тощо), паспорт спадкоємця).

Фотографії транспортного засобу з місця ДТП.

Акт про ДТП.

Висновки зі станції технічного обслуговування автомобіля (про приховані пошкодження, за наявності).

Інші суттєві відомості можуть вплинути на результат оцінки.

Особливості незалежної оцінки збитків

Оцінка збитків внаслідок ДТП провадиться після огляду пошкодженого транспортного засобу шляхом складання калькуляції вартості ремонтних робіт, запчастин з урахуванням поточного зносу пошкоджених елементів до моменту ДТП. Це означає, що компенсації підлягає саме сума збитків, а не сума, витрачена на ремонт. Відповідно, отримана компенсація не завжди дорівнює сумі, виставленій СТО за ремонт транспортного засобу.

Ми допоможемо відповісти на запитання:

Скільки виробляється автотехнічна експертиза?
Скільки часу дається на експертизу після ДТП?
Скільки чекати на експертизу?
Як проводиться експертиза після ДТП?
Скільки триває незалежна експертиза?
Коли проводиться автотехнічна експертиза?
Як відбувається оцінка збитків після ДТП?
Скільки часу страхова оцінює збитки?
Скільки триває технічна експертиза?
Скільки часу робиться судмедекспертиза?
Скільки роблять судову експертизу?
Що роблять на суд медичну експертизу?

Іноді вартість відновлювального ремонту перевищує середню ринкову вартість аналогічного технічно-справного автомобіля, відповідно експерт може дійти висновку, що ремонт економічно недоцільний. У такому разі визначається вартість ліквідації залишків автомобіля та проводиться оцінка технічно справних деталей (частин) у пошкодженому автомобілі.

  • ID: 45999
Контактные данные

проспект Адмірала Сенявіна, 27 Херсон, Херсонська область 73009Херсон,Херсонская область 0736775777 ***** https://kherson.avtoexpert.in.ua/uk/

Связаться с владельцем этого объявления

Оставить отзыв

Ваш адрес email не будет опубликован.

*
*

Похожие записи

Top