Пакети для кави - найкраща упаковка для ароматного продукту

 Промышленность / Добавлено 1 месяц назад Дмитро Кравченко / 16 просмотров

Упаковка для кави – це завжди особливий стиль, інноваційність, вишуканість та неординарність, адже виробники, які займаються обсмаженням кави, ставляться до вибору пакетів з особливою прискіпливістю та мають певні вимоги.
Виробник упаковки, компанія «Джерело», пропонує фасувальникам як зернової, так і меленої, а також розчинної кави такі види пакетів:
дой-пак;
гассет;
стабіло;
пакет з плоским дном (flat bottom).
Всі пакети виготовляють з металізованих багатошарових матеріалів, які ідеально захищають продукт від УФ променей, сонячного світла, а також попадання вологи і бруду. В залежності від потреб замовника, пакети для кави мають додаткові опції: дегазуючий клапан, відривну надсічку для легкого відкриття, спеціальну застібку zip (пакети дой-пак) для багаторазового відкриття та закриття пакетів. Окремо варто зазначити, що пакети для кави можуть бути брендованими, виготовленими із зовнішнім шаром з крафту, мати прозоре вікно (наприклад, пакети дой-пак).

  • ID: 56694
Контактные данные

Дніпро, вул. Передова, 779aДнепро,Днепропетровская область,49082 +380673294665 ***** https://gerelo.dp.ua/packaging/coffee-tea-cocoa

Связаться с владельцем этого объявления

Оставить отзыв

Ваш адрес email не будет опубликован.

*
*

Похожие записи

Top