АЙХЕН водень воднева установка для авто на воді водень генератор водню

 Транспорт / Добавлено 2 года назад водень айхен / 99 просмотров

1,000.00 UAH

Де купити або як встановити Айхен Водень ? Дослідження Айхен Водень показали, що двигуни внутрішнього згоряння, додатково заправлені водневою сумішшю HHO вимагають менше палива і виробляють менше викидів вуглекислого газу.
Експерименти проводилися з метою оцінити вплив додавання HHO-газу, отриманий електрохімічним шляхом з води, до повітря у впускному колекторі прямого упорскування дизельного двигуна. Дослідження показують, що додавання HHO-газу може покращити ефективність процесу згоряння через різні властивості згоряння водневої суміші HHO в порівнянні з традиційними видами палива.
ПРО ЕКОНОМІЮ ПАЛИВА З ВОДОРОДНИМИ HHO СИСТЕМАМИ
Економія палива при використанні систем HHO може досягати – 30%.
Обладнання, що рекомендується:
При встановленні водню на авто для досягнення найкращих показників економії палива потрібне правильне поєднання обладнання (генератор водню + електронний контролер). Електронні контролери регулюють витрату водню та керують сигналами датчиків автомобіля. На сайті vodorod.gaz.ck.ua ми пропонуємо різні електронні продукти, сумісні з усіма існуючими системами HHO.
Економити паливо з ННО системами можна на будь-якому автомобілі!
Наші Айхен Водород ННО системи з високотехнологічною електронікою, що контролює роботу генератора HHO, підходять як для бензинових, так і дизельних vodorod.gaz.ck.ua двигунів і можуть бути встановлені на – легкові автомобілі, вантажні автомобілі, комерційний транспорт, мікроавтобуси, трактори, човни, електрогенератори та будь-яку іншу техніку з двигуном внутрішнього згоряння.
Середні показники економії палива:
Автомобіль із дизельним двигуном 8-20%
Автомобіль із бензиновим двигуном 5-12%
Автомобіль із газовою установкою 5-20%

  • ID: 46094
Контактные данные

Вінниця 380630661812 *****

Связаться с владельцем этого объявления

Оставить отзыв

Ваш адрес email не будет опубликован.

*
*

Похожие записи

Top