Послуги з фрезерної обробки металу від ТД “ТАМ”

 Промышленность / Добавлено 3 недели назад Продажа Металлопроката / 14 просмотров

Необхідні послуги з фрезерної обробки металу?
Виготовляєте машини та устаткування? Працюєте в сфері сільгоспмашинобудування та загального машинобудування? Тоді вам до ТД “ТАМ” — підприємства, на якому за допомогою сучасного обладнання на основі ЧПУ виконують фрезерні роботи.
Для вас кваліфіковані спеціалісти, найкращі умови співробітництва, якісний результат та висока точність виконання. Зазначимо, що компанія надає послуги як на постійній основі, так і разово, терміново.
ТД “ТАМ” — українська компанія, яка територіально знаходиться у м. Дніпро та є постачальником металопрокату. На складах є понад 2000 тонн листового металопрокату рядових, низьколегованих, легованих, конструкційних, інструментальних та інших марок сталі. Крім послуг з фрезерування, замовники мають можливість отримати також послуги з плазмового, лазерного та газового різання металу, термообробки, свердлильних та розточувальних робіт.

  • ID: 56454
Контактные данные

офіс: Дніпро, вул. Святослава Хороброго (Чкалова), д.44; склад: Дніпро, вул. Гаванська, 17дДнепро,Днепропетровская область +380981812009 ***** https://tdtam.com/ua/metalwork/turning-and-milling.html

Связаться с владельцем этого объявления

Оставить отзыв

Ваш адрес email не будет опубликован.

*
*

Похожие записи

Top